قوانین و مقررات

قوانین ومقررات

با سپاس از انتخاب شهر اسلایم  از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

امکان ثبت سفارش در سایت در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در شهر اسیلایم به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیامک و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. شهر اسلایم در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شهر اسلایم محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

 

روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

    پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی(


 

روش های ارسال:

۱)پیک ویژه مشتریان کرمانشاه

۲)پست سفارشی

۳)پست پیشتاز

سفارشات شما مشتریان گرامی در کمترین زمان ممکن با انتخاب شما ارسال میگردد.
 

بیمه کالا:

در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه شهر اسلایم تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه شهر اسلایم مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه شهر اسلایم کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.